Turkish (Turkiye)
Öğretim Yabancı Dil Olarak Fransızca Kalite Belgesi

 Resmi "Yabancı Dil Olarak Fransızca Kalite Belgesi"

Azurlingua Dil Okulu 2007'de  "Yabancı Dil Olarak Fransızca Kalite Belgesi"ne lâyık görülmüştür.

Azurlingua, eğitiminin, yerleşkelerinin ve hizmetlerinin (idari birimler, kayıt, konaklama) kalitesiyle Fransa'da Yabancı Dil Olarak Fransızca (FLE) Kalite Belgesi'ni alan ilk Fransızca dil okullarından biridir.

Bu kalite belgesi, Fransa Milli Eğitim Bakanlığı, Yüksek Öğretim ve Araştırma Bakanlığı (Yüksek Öğretim İdaresi), Dışişleri Bakanlığı (Uluslararası İşbirliği ve Kalkınma İdaresi) ve Fransızca ve Fransa’da Konuşulan Diller Delegasyonu tarafından Uluslararası Pedagojik Çalışmalar Merkezi’ne (CIEP) verilen, Fransa toprakları üzerindeki Fransızca Dil Okulları’nın belgelendirilmesi için bir mekanizma oluşturma yetkisi çerçevesinde oluşturulan Fransız Devletinin bir taahhüdüdür.

Bu girişim, dil eğitimi ve hizmetleri beklenen kalitede olan eğitim kurumlarını belirlemek, tanımak ve bunların gelişmesini sağlamaya yaramaktadır. Bizim Fransızca Dil Okulumuz da doğal olarak Fransa’ya Fransızca öğrenmek için gelenlerin bunu en iyi şartlarda yapmasını sağlayan bu girişime destek vermektedir.Kalite Hakkında ...

Okul Müdürü Jean-Luc Librati ile söyleşi. 

2007 yılı profesyonelliğinize damga vuran bir yıl oldu zira Azurlingua Dil Okulu "Yabancı Dil Olarak Fransızca Kalite Belgesi" almaya lâyık görüldü. Bu ayrıcalık nasıl elde ediliyor? 

Jean-Luc Librati - 1990 yılında Azurlingua Dil Okulu'nu kurduğumuz zaman ulaşmak istediğimiz hedefi çok net olarak biliyorduk: Fransa'nın en iyi Yabancı Dil Olarak Fransızca dil okullarından biri olmak.Yıllar boyunca sunduğumuz hizmetin mükemmelliği için çalıştık. Öğrencilerimizle yakın ilişkiler kurduğumuz için onların beklentilerini ve gereksinimlerini tespit edebildik. Azurlingua'da öğrencilerimiz Fransızcayı öğrenmek ya da mükemmelleştirmek için en iyi çalışma şartlarına sahipler. Ayrıca muhteşem bir bölgede bulunuyor olma ayrıcalığımız da var. Nice, Cannes,Antibes, Juan-Les-Pins, Monaco, Grasse, Saint-Paul de Vence, Saint-Tropez... Côte d'Azur hayalleri süsleyen bir yer.

Bu Fransız kurumları neden Yabancı Dil Olarak Fransızca (FLE) öğretimini belgeleme isteği duydular?

Jean-Luc Librati - Fransızca öğrenmek için Fransa'ya gelmeyi tercih eden öğrenciler ülkemizi keşfetmek kadar adetlerimizi de öğrenmek istiyorlar. Burada kaldıkları süreden, endişe duymadan ve kötü sürprizlerle karşılaşmadan, dolu dolu faydalanmak istiyorlar. Bu belgelendirme onlara, üstünlük gösteren bütün somut unsurları karşılaştırarak güvenli bir şekilde seçim yapma imkânı veriyor. 

Okulların değerlendirilmesi hangi nesnel unsurlara dayanıyor?

Jean-Luc Librati - Kalite kriterleri, eğitim programlarının çeşitliliği ve içeriği, öğretmenlerin nitelikleri, idari personelin ulaşılabilir olma durumu, kültürel programın ilgi uyandırıcı olması, ekipmanların modernliği, eğitim yerinin yapılan faaliyete uygunluğu ve konaklama yerlerinin konforu gibi unsurlar çerçevesinde belirlenmiş durumda. Belgelendirme bir garanti, bir kalite taahhüdü. Biz zaten bu yıldızları almaya hazır olduğumuz için harcamalarımızı ve bunun sonucunda da fiyat tarifelerimizi yükseltmek zorunda kalmadık. 
Püf Noktası

Taksiden daha ucuz olan transfer hizmetimizi değerlendirin. iBunu yapmak size kişisel ve sıcak bir karşılama getireceği gibi aynı zamanda kalacağınız yere direk olarak götürülmenizi de sağlar.

 

Les bonnes raisons de venir à Azurlingua...


Des sessions pour vrais débutants


Un label qualité reconnu par le gouvernement français.


Des tarifs et des offres "sur mesure" qui correspondent à vos attentes.


Une reconnaissance institutionnelle (partenariats universités).

11 niveaux de français,  Azurlingua vous propose une pédagogie sur mesure !


NEW : Vous avez la possibilité de payer en 2,3 ou 4 fois sans frais.


Et d'autres encore
 
 

ü  11 niveaux de français,  Azurlingua vous propose une pédagogie sur mesure !

image image image

Rejoignez-nous !

 
Sosyal Ağlar

Bizi Facebook'ta tavsiye edin !Bu sayfayı beğendiniz mi? ?
Öyleyse bu sayfayı daha popüler yapmak için bize yardım edin!


Azurlingua

Öğretmenler İçin Kurslar

Pedagojik Eğitimler

formation pour Professeurs

[lireplusprof url="profs/profs.html"]formations pour professeurs[/lireplusprof]

Auron ya da Nice'te Tenis Programı

Oyun, Set ve Maç

programmes tennis Nice pour adolescents

[lireplusado url="fr/cours-ados/programme-tennis"]Cours de français + Tennis[/lireplusado]


Bu blogun amacı Fransızcayı tarihi, müziği ve kültürü vasıtasıyla keşfetmektir.


Üye olduğumuz kurumlar
soufflecampus francecsnfla

Bize güveniyorlar

 SELFEE sınav merkezi